Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade edilecek ürünün fatura üzerinde bulunan  adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle ve iade edilemeyen ürün kapsamında olmadığına emin olarak tüm aksesuarlarıyla ürünü ve faturasını herhangibir kargo firması ile bize göndermeniz yeterlidir.

Satın aldığınız ürünlerin kargo firmasına verilmesinin ardından e-posta adresinize ulaşacak kargo takip kodunu (gönderim kodunu), kargo firmasına (www.araskargo.com.tr) ait internet sayfasına giriş yaparak kullanabilirsiniz
Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi bankaya göre değişkenlik gösterip  20 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale/Eft ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise maksimum 10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Kapıda ödemelerin iadesinde tutar müşteri hesabına alışveriş kredisi olarak işlenir. Kapıda ödemelerde değişim mümkündür.
Sipariş iptal isteğinizi, ürününüz kargoya verilmeden önce 0850 850 99 65 no'lu hattan ya da [email protected] e-posta adresinden bize ulaşarak iletebilirsiniz.
Siparişinizi tamamladıktan sonraki 12 saat içersinde bize 0850 850 99 65 no'lu hattan ya da [email protected] 'dan ulaşarak değişiklik talebinizi iletebilirsiniz. Eğer ürününüz kargoya verilmemiş ise talebiniz değerlendirilmeye alınarak (stok, renk vb.) kısa sürede bilgi verilecektir.

Sitemizde yer alan ürünlerin garantileri birlikte gönderilmektedir, Ürün içerisinden garanti belgeleri çıkmamış ise, garanti aranmaz. Ayıplı ve kusurlu ürünler iade koşullarında belirtildiği gibi teslim edildikten sonraki 7 gün içerisinde birebir aynısı ile değiştirilmektedir. Ürününüzün faturasını saklayınız. Ürün kutusu içinde var ise gerekli talimatlar yer almaktadır. Detaylı bilgi için : 0850 850 99 65  telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Stoklarımızda bulunan ürünler hafta içi saat 16:00'dan önce sipariş verildiği takdirde aynı gün akşam yola çıkmakta ve bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1 ya da 2 iş günü içinde teslim edilmektedir. Kampanya bitiş süresi belirtilen ürünler, kampanya bitiş tarihinin ardından 7 iş günü içerisinde hazırlanıp size ulaşmak üzere kargoya verilmektedir.cumartesi ve Pazar günleri kargo gönderimimiz bulunmamaktadır.
Yükleniyor...